Główna » Dla Rodzica » Rekrutacja

Zapisy dzieci do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/23

DRODZY RODZICE!

Państwa Dziecko  w roku szkolnym 2022/2023 rozpocznie naukę. Tradycją naszej szkoły są Drzwi Otwarte, a przede wszystkim spotkanie z przyszłymi uczniami na terenie szkoły.

Serdecznie zapraszamy Państwa wraz z dziećmi 23 marca 2022 r. na  godz. 16.30.

Proponujemy Państwu również obejrzenie prezentacji, która będzie dostępna na stronie internetowej  naszej szkoły (www.sp5chojnice.pl) od 23 lutego 2022 r.

Planujemy utworzyć:

• oddziały ogólne;
  • oddział sportowy gwarantujący wysoki poziom rozwoju fizycznego.
Kartę zapisu dziecka (dotyczy dzieci z obwodu SP nr 5 ) można pobrać ze strony internetowej (www.sp5chojnice.pl)  lub w sekretariacie szkoły.

Wypełnioną „Kartę zapisu dziecka”  i podpisaną przez oboje Rodziców można złożyć:

• w sekretariacie szkoły w godzinach od 700 do 1500
  • zeskanować i wysłać na adres: sekretariat@sp5chojnice.pl
  • wysłać pocztą tradycyjną

Termin składania kart zapisu dziecka : od 28.02.2022 r. do 11.03.2022 r .

Wniosek o przyjęcie dziecka  (dotyczy dzieci spoza obwodu SP nr 5 ) można pobrać ze strony internetowej  (www.sp5chojnice.pl)  lub w sekretariacie szkoły.

Wypełniony „Wniosek o przyjęcie dziecka” i podpisany przez oboje Rodziców wraz z załącznikami można złożyć:

• w sekretariacie szkoły w godzinach od 700 do 1500
  • zeskanować i wysłać na adres: sekretariat@sp5chojnice.pl
  • wysłać pocztą tradycyjną

Termin składania wniosków o przyjęcie  dziecka : od 01.03.2022 r. do 17.03.2022 r .

• 21 kwietnia  2022 r. zostanie podana lista kandydatów zakwalifikowanych i lista kandydatów niezakwalifikowanych.
  • 22 – 29 kwietnia 2022 r. rodzice kandydatów potwierdzają wolę przyjęcia dziecka w postaci pisemnego oświadczenia.
  • 6 maja 2022 r. zostanie podana lista  dzieci przyjętych spoza obwodu naszej szkoły. Listy dzieci spoza obwodu będą dostępne w sekretariacie i na stronie internetowej szkoły.
  • Lista uczniów z podziałem na klasy będzie dostępna na stronie internetowej szkoły oraz w sekretariacie  7 czerwca 2022 r.
Aleja BayeuxMałe Osady
BudowlanychMatejki
CeynowyModrzewiowa
CynamonowaNowoczesna