Główna » Historia szkoły » Biblioteka

Biblioteka

Bibliotek oraz Czytelnia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:15.

Osoby prowadzące: Teresa Herder i Bożena Kwiatkowska

Regulamin korzystania z biblioteki szkolnej na okres epidemii obowiązujący
od 01.09.2020 do odwołania.
  1. Biblioteka czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:15.
  2. Z biblioteki może korzystać każdy uczeń lub nauczyciel bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych.
  3. W bibliotece jednorazowo może przebywać 1 osoba. Obowiązuje ograniczenie wolnego dostępu do księgozbioru oraz innych przestrzeni.
  4. Zbiory biblioteczne podaje wyłącznie bibliotekarz.
  5. Czytelnicy oczekujący na wypożyczenie książek powinni zachować miedzy sobą minimalną odległość 1,5m.
  6. Książki i inne materiały biblioteczne oddane przez czytelników poddane będą 2-dniowej kwarantannie.
  7. Pomieszczenia biblioteki będą często wietrzone i dezynfekowane.
  8. Zostaje zawieszona możliwość korzystania z komputerów w czytelni.
  9. Czytelnicy, którzy chcą tylko zwrócić książki, mogą je włożyć do kartonu w czytelni w godzinach pracy biblioteki.
  10. Dla zachowania jak największych środków bezpieczeństwa szczegółowe zasady korzystania z biblioteki zostaną przedstawione uczniom przez wychowawców klas.

KsięgozbiórStruktura
Symbol w kataloguRodzaj literaturyLiczba egzemplarzy
MMetodyczne dla nauczycieli544
PnPopularnonaukowe3412