Plan szkolnych uroczystości

Uroczystości i działania integrujące społeczność szkolną
w Szkole Podstawowej Nr 5 im. Jarosza Hieronima Derdowskiego w Chojnicach
w roku szkolnym 2023/2024

Nazwa uroczystościOdpowiedzialniTermin
Rozpoczęcie roku szkolnegoDekoracja: mała sala gimnastyczna: Łucja Dziech, Małgorzata Majer, Małgorzata Singer- koordynator1 IX 2023r.
Potyczki klasoweRóżne propozycje SU Justyna Barwina Myszka Wioletta Polakowska-koordynatorRok szkolny 2023/ 2024
Pasowanie uczniów klas IDekoracja w nowej sali gimnastycznej: Beata Orlikowska, Ewa Wielewska, Aleksandra Czapiewska Elżbieta Draws- koordynator Uroczystość: Renata Smagorzewska4 IX 2023 r.
Dzień Języków ObcychNauczyciele Języków Obcych Ewa Korzeb- koordynatorIX 2023 r.
Dzień KropkiJustyna Barwina Myszka-koordynator15 IX 2023 r
Zbiórka rzeczowa na misjeNauczyciele religii Małgorzata Singer, Łucja Dziech, Małgorzata Majer- koordynatorCały rok
Portret PaddingtonaEdyta StojakX 2023 r
Portret Królowej ElżbietyEdyta StojakX 2023 r.
Halloween i jego tradycjeEdyta GłomskaX 2023 r.
Międzynarodowy Dzień MuzykiPatrycja Kosidowska z uczniami klas V2 X 2023 r.
Światowy Dzień UśmiechuZespół wychowawczy7 X 2023 r.
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia Natalia Jasnoch, Magdalena Małecka Brunn, Michał Szmagliński Koordynator: Irena DąbrowskaX 2023r.
Dzień  Edukacji Narodowej  Magdalena Orszewska, Marta Zielińska Magdalena Białecka-Lica – koordynator13 X 2023r.
Święto Niepodległości- apel    Kamila Weiland, Mariola Klinkosz- koordynator  10 XI 2023r.
Sprzątanie świataTeresa Gierszewska, Piotr Siuda, Weronika Gorczyca- koordynatorIX 2023 r.
Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka Konwencja Praw Dziecka  Beata Orlikowska Anna Zygmańska- koordynator;  20 XI 2023r.
Międzynarodowy Dzień Osób NiepełnosprawnychWychowawcy klas2-6 XII 2023r.
„Hej kolęda, kolęda” Klasy I-III Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej Katarzyna Gil – koordynatorXII 2023 r.
Jarmark BożonarodzeniowyNauczyciele edukacji wczesnoszkolnejXII 2023 r.
Kartka Bożonarodzeniowa w języku niemieckimEwa ZaworskaXII 2023 r.
Kartka z okazji Dnia babci i DziadkaMałgorzata Singer, Małgorzata Majer,  Łucja Dziech- koordynatorI 2024 r.
Dzień Pozytywnego MyśleniaZespół wychowawczyII 2024 r.
Dzień gierNauczyciele świetlicyII 2024 r.
It’s hard to be a teenager, czyli dzień z życia nastolatkaEwa KorzebII 2024 r.
„Więcej kultury w szkolne mury”- akcja integrująca społeczność szkolnąPatrycja Kosidowska, Irena Ossowska, Kamila Rzechtalska, Paulina Sagan, Kamila Weiland- koordynator  II 2024 r.
Dzień Harrego PotteraEwa CemkaIV 2024 r.
Międzynarodowe Święto Liczby Pi Irena Dąbrowska, Natalia Jasnoch, Michał Szmagliński Koordynator: Magdalena Małecka BrunnIII 2024r.
Kartka Wielkanocna w języku angielskim.Małgorzata BocianIII 2024 r.
Święto Teatru- klasy IV-VIIIKatarzyna Fiałkowska,  Barbara Łabuzińska, Katarzyna Kujawska-koordynator;27 III 2024 r.
W krainie wiosny Kl. I-IIINauczyciele edukacji wczesnoszkolnej Beata Orlikowska – koordynatorIII 2024 r.
Dzień Św.PatrykaNatalia SiudaIII 2024 r.
Dzień PatronaPrezentacja dla wychowawców klas Maria Jaroszewicz, Piotr Eichler-koordynator8-12 IV 2024r.
Międzynarodowy Dzień Tańca Damian Stojak, Mirosław Laskowski, Radosław Pilcek, Rafał Żuchowski- koordynator6 V 2024 r. 2024 r.
Święta : 2 Maja- Dzień Flagi 3 Maja- Uchwalenie KonstytucjiWszyscy wychowawcy na godzinach wychowawczych Nauczyciele muzyki/ plastyki Edukacji wczesnoszkolnej24 IV-30 V  2024r.
Karta rowerowaPiotr Kubiś
Piknik Rodzinny / Dzień DzieckaNauczyciele wychowania fizycznego Mirosław Laskowski, Radosław Pilcek, Damian Stojak, Rafał Żuchowski. Arkadiusz Męcikalski- koordynator,31 V 2024 r.
Uroczyste Pożegnanie Uczniów klas VIIIWychowawcy klas VIII i absolwenci szkoły Dekoracja: Ewa Cemka, Edyta Głomska,   Justyna Barwina Myszka- koordynator21 VI 2024r.