Strefa relaksu dla uczniów klas 4-8

Szanowni Państwo,

w tym roku jednym z priorytetów naszej szkoły było stworzenie miejsca, w którym uczniowie klas starszych będą mogli odpocząć, pouczyć się czy też skorzystać z komputera. Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż nam się to zadanie udało zrealizować.

Strefa relaksu dla uczniów klas 4-8 znajduje się na I piętrze, w dawnej bibliotece szkolnej.

Zgodnie z Państwa życzeniem, od poniedziałku świetlica będzie otwarta codziennie w godz. 7:30 – 8:00, by przed lekcjami uczniowie mogli bezpiecznie poczekać na rozpoczynające się lekcje.

Pozostałe godziny pracy świetlicy zostaną wywieszone na drzwiach wejściowych do świetlicy.

Dołożymy wszelkich starań, by w kolejnych latach miejsce to było jeszcze bardziej dostępne godzinowo dla uczniów oraz już teraz planujemy zainwestować w to pomieszczenie tak, by służyło jak największej liczbie dzieci i młodzieży.

Proszę również pamiętać, że poza godzinami pracy świetlicy sprawujemy opiekę nad uczniami do godz. 16:15 w bibliotece szkolnej oraz świetlicy klas1-3.

Wicedyrektor
Natalia Siuda


Scroll to Top
Skip to content