„Tolerancja – Integracja. Ty i Ja”

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Tolerancja-Integracja. Ty i Ja” został zorganizowany w celu poznawania przez uczniów granic tolerancji, kształcenia postawy wzajemnej życzliwości oraz właściwych zachowań w stosunku do osób niepełnosprawnych.

Nadesłane prace zostały ocenione przez jury, które wybrało laureatów. Autorom dzieł nie brakowało inwencji i pomysłowości. Ogłoszenie wyników zbiegło się z Międzynarodowym Dniem Niepełnosprawności przypadającym 3 grudnia.

Wyłonieni laureaci:

  1. miejsce – Emilia Śledź SP7
  2. miejsce – Aleksandra Kosiedowska SP5
  3. miejsce – Joanna Stopa SP5

Wyróżnieni uczniowie:

  • Edyta Żychska SP5
  • Piotr Knopek SP5
  • Alicja Sawicka SP7

Serdecznie gratulujemy!

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za zainteresowanie i udział w konkursie.

Organizatorzy:
Paulina Sagan
Magdalena Białecka-Lica


Scroll to Top
Skip to content