Wyniki z Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla klas 4

Dnia 16 maja 2022r. w naszej szkole rozstrzygnięto Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas 4.
W konkursie brało udział 6 szkół. Łącznie z wiedzy matematycznej sprawdziło się 42 uczniów. W tym roku poziom był bardzo wyrównany.

Jury w składzie Irena Dąbrowska i Magdalena Małecka-Brűnn postanowiło nagrodzić 15 osób.

Oto lista nagrodzonych uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w konkursie:

I miejsce Zabłocki Jakub (SP8), Tałocha Filip (SP5),

II miejsceKiełpiński Wojciech (SP8), Szczęsna Nadia (SP5),

III miejsceSzulta Amelia (SP1), Kaczmarek Magdalena (KSP), Szuca Aleksandra (SP1), Jażdżewska Martyna (SP8), Nitka Katarzyna (SP5), Weltrowska Aleksandra (SP8), Blukis Julia (SP7), Pobłocki Mateusz (ZSP3), Kotarski Julian (SP7), Kulesza Dominika (SP7), Borzyszkowski Karol (SP7).

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom za uczestnictwo w konkursie, a nauczycielom za motywowanie swoich wychowanków.

Gratulujemy wygranych!