Komunikat Dyrektora Szkoły do Uczniów

Drogie Uczennice! Drodzy Uczniowie!

Miło mi poinformować, że od dziś, czyli od 1 września 2023 r., pełnię funkcję dyrektora naszej szkoły.

Jestem absolwentką SP5, nauczycielem języka polskiego, a od 2009 r. wicedyrektorem.

Mam spore doświadczenie zawodowe, które zamierzam wykorzystać w nowej roli.

Jako dyrektor zadbam o to, aby każdy z Was był jednakowo ważny dla wszystkich pracowników. Dołożę wszelkich starań, abyście byli: kreatywni, przedsiębiorczy, odpowiedzialni i obowiązkowi. Pragnę, abyście mieli nawyk stałego uczenia się i doskonalenia umiejętności, a przede wszystkim, aby cechowała Was wysoka kultura osobista.

Będę starała się tworzyć atmosferę wzajemnego szacunku i życzliwości, która skłoni Was do podejmowania innowacyjnych działań.

SP5 – to miejsce przyjazne Uczniom. To również szkoła otwarta na Wasze inicjatywy.

Zadbam o to, aby każdy z Was odniósł sukces (na miarę swoich możliwości).

Zapewniam, że nauczyciele zaskoczą Was interesującymi sposobami przekazywania wiedzy. Dostarczymy Wam nie tylko nowych umiejętności, ale również będziemy doskonalić Wasze kompetencje społeczne (abyście umiejętnie funkcjonowali w zespole, a w przyszłości w życiu zawodowym i osobistym).

Pragnę, aby nasza szkoła była:
– bezpieczna,
– przyjazna,
– innowacyjna,
– twórcza,
– otwarta na Wasze potrzeby.

Pamiętajcie, proszę, że „Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia” (Seneka Młodszy).

Z poważaniem

Adela Martin


Scroll to Top
Skip to content