Wyniki konkursu „Moja  Miejscowość jest piękna”

Wyniki XVIII Miejsko-Gminnego Konkursu Plastycznego dla uczniów klas 1 – 3 ze Szkół Podstawowych pn. „Moja Miejscowość jest piękna”

Na konkurs, zorganizowany przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jarosza Hieronima Derdowskiego w Chojnicach – Bożenę Kwiatkowską i Ewę Wielewską we współpracy z Chojnickim Centrum Kultury, wpłynęło 78 prac plastycznych wykonanych przez uczniów klas 1-3 ze szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Chojnice: SP 1, SP 3, SP 5, SP 7, Katolickiej SP, SP Pawłowo, SP Kłodawa, SP Nowa Cerkiew.

Komisja konkursowa, pod przewodnictwem pani Danuty Wolińskiej, instruktorki plastyki w Chojnickim Domu Kultury, zdecydowała o przyznaniu nagród i wyróżnień 30 uczniom.

Z naszej szkoły nagrody i dyplomy otrzymują:

I miejsce: Zofia Pyr – kl. 3c
III miejsce: Błażej Pyr – kl. 1a oraz Martyna Dalecka – kl. 2a

Wyróżnienia:

• Kornelia Drewek – kl. 2c
  • Zuzanna Narloch – kl. 2b
  • Wiktoria Wojda – kl. 1c
  • Martyna Sumińska – kl. 3a
  • Anastazja Hellwig – kl. 1a
  • Magdalena Hochór – kl. 1a

Zapraszamy wymienionych uczniów na uroczystość wręczenia nagród,
która odbędzie się dnia 12 maja 2022 roku o godz. 10.00
w Chojnickim Centrum Kultury przy ul. Swarożyca 1.

Nagrodzone i wyróżnione prace plastyczne uczestników konkursu będzie można oglądać na wystawie plenerowej przed budynkiem Chojnickiego Centrum Kultury (od strony Wzgórza Ewangelickiego).

Gratulujemy ! ! !