Wyniki konkursu „Popisz się talentem”

W środę 20 kwietnia uczniowie naszej szkoły mieli okazję popisać się swoimi talentami. Spotkanie rozpoczęło się od ogłoszenia wyników w szkolnych eliminacjach największego literackiego konkursu dla szkół podstawowych „Popisz się talentem 2022”. W tym roku do zabawy piórem i językiem zaproszono miłośników historii detektywistycznych. W szkolnych zmaganiach nagrodzeni zostali następujący uczniowie:

W kategorii klas 4-6 SP:

I miejsce – Milena Lica
II miejsce – Tymoteusz Tyborski
III miejsce – Katarzyna Kaniecka

wyróżnienie – Aleksander Stoltmann

W kategorii 7-8 SP:

I miejsce – Nadia Świerko – Kurnosikow
II miejsce – Piotr Karczyński
III miejsce – Wiktoria Turzyńska

Życzymy naszym laureatom, by mieli okazję zobaczyć własne opowiadanie w prawdziwej,
profesjonalnie zredagowanej i zilustrowanej książce – co stanowi główną nagrodę konkursu ogólnopolskiego.

W drugiej części spotkania uczniowie mieli okazję popisać się swymi talentami recytatorskimi i interpretacyjnymi. Zadaniem uczestników było wykonanie 2 utworów poetyckich lub prozatorskich z literatury polskiej. Członkowie jury mieli bardzo trudne zadanie do wykonania, bowiem poziom wszystkich wykonawców był bardzo wysoki. Zwycięzcami zostali:

W kategorii klas 4-6 SP:

I miejsce – Natalia Markowska
II miejsce – Milena Lica
III miejsce – Tymoteusz Tyborski

wyróżnienie – Aleksander Stoltmann

W kategorii 7-8 SP

I miejsce – Nina Kobus
II miejsce – Aleksandra Wasilewska
III miejsce – Michalina Jeszka

wyróżnienie – Patryk Kroplewski

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Nagrody ufundowała Rada Rodziców naszej szkoły, za które bardzo dziękujemy.

Organizatorzy


Scroll to Top
Skip to content